Ceníky práce


Nacenit nějakou práci od stolu bez možnosi prohlídky místa je někdy velmi složité. Snažíme se aby cena odpovídala co nejvíce časové náročnosti a spotřebě použitého - poptávaného materiálu. Samozřejmostí je po dokončení činnosti hrubý úklid prostor ve kterých jsme pracovali. Výjimku v nacenění tvoří instalace pro nové kuchyně, neboť tato činnost je námi realizována z cca 80% a nabídku vyhotovujeme bez návštěvy místa jen na základě dodaných údajů a plánu kuchyňského studia.
Pro možnost posouzení - srovnání ceny zde uvádíme informace ze zakázek, které jsme již realizovali. Uvedené ceny jsou za kompletní zakázku se vším materiálem.

Pro drobné jednorázové montážní práce u zákazníka platí následujcí ceník
Příjezd na místo Praha650,- Kč
Příjezd na místo mimo Prahu6,80 Kč/km
Montáž světel (vrtání beton, přichycení, SDK montáž, lepení, zapojení) paušálně 320,- Kč / ks
Krimpování UTP konektorů RJ-45 na kabel, měření průchodnosti paušálně 65,- Kč / ks
Montáž a zapojení zásuvek 230V, UTP, anténních zásuvek (propojování, usazování), spínačů (svorky, spojovací materiál) paušálně 96,- Kč / ks
Instalace a zapojení termostatů pro podlahové topení205,- Kč
První hodina práce technika1000,- Kč
Každá další započatá čtvrthodina 250,- Kč
V ceně je návoz nářadí a materiálu, použití techniky, vysavače, drážkovačky, sádrování, tmelení, broušení atp. vodiče v součtu do 50m, krabic do 20ks, svorkovnice a dalšího drobného elektroinstalačního materiálu. Toto se vztahuje jen na práce typu Hodinový manžel pro ostatní zakázky se vytváří konkrétní nabídka.

Přibližnou cenu zjistíte i podle podobných dispozic a naší realizované práce

source soubor (/var/www/sites/ackermann.cz/https/data/226/fa6276e826ed63cb1007dd07fb43e5ee00c42dd41716555239) neni dostupny...